strony o sztucewitryny polskiej sztuki
Galerie Sztuki
budowa stronpolska sztuka na www
ogloszenia sztuka

  Strona: :  1 | 2 |

« katalog sztuki / dziedzina sztuki / twoja kategoria

  Dodaj stronę »

galeria ikon prawosławnych galeria ikon prawosławnych
ikony prawosławne ikonopisanie galeria ikon i sreber ikony srebrne zbiór ikon ikony rosyjskie kolekcja ikon zdęcia ikon sztuka sakralna

http://www.ikony.netgaleria.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

Dorota i Dariusz -  Galeria rzeźby i decoupage Doroty i Dariusza Smoll Dorota i Dariusz - Galeria rzeźby i decoupage Doroty i Dariusza Smoll
Ekspozycja różnorodnych form rzeźbiarskich- realistycznych i abstrakcyjnych, religijnych i świeckich. Wystawka ikon w technice decoupage z wizerunkami postaci świętych z epok: od średniowiecza do współczesności.

http://www.smollgaleria.netgaleria.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA VERONKA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA VERONKA
Pracownia Artystyczna VERONKA zajmuje się tworzeniem mozaiki artystycznej o motywach świeckich i sakralnych. Wykonujemy kopie antycznych mozaik, jak i całkowicie współczesne rękodzieła artystyczne głównie ze szkła weneckiego i 24-karatowego złota. Serdecznie zapraszamy!

http://www.mosaic.com.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

IRENA KWASNIEWSKA- IKONY IRENA KWASNIEWSKA- IKONY
Irena Kwaśniewska – urodziła się, mieszka i tworzy w Rzeszowie. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach na terenie całej Polski. W Rzeszowie można je zobaczyć w galeriach: „Z podwórza” i „Magnolia”.

http://www.irenakwasniewska.com/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

ArtdecoR pracownia ikonopisania ArtdecoR pracownia ikonopisania
ArtdecoR to pracownia ikonopisania, w której powstają ikony na zamówienie. Wykonywane są one według tradycyjnych technik sztuki ikonopisania- malowane na desce pokrytej gruntem klejowo-gipsowym farbami wodnymi i złocone płatkami złota. Na stronie przedstawiam katalog ikon, stanowiących wzory, któr

http://www.ikony.home.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

Galeria Ikon Prawosławnych Galeria Ikon Prawosławnych
Ikony Prawosławne. Galeria Ikon Prawosławnych Piotr Papaj. Ikony rosyjskie. Sztuka sakralna.

http://www.galeriaikon.of.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

Galeria Krzysztofa Kabata Galeria Krzysztofa Kabata
Galeria- obrazy, ikony, rysunki, witrażnictwo, wystroje wnętrz kościelnych. Prezentacja osoby autora- biografia, dorobek twórczy, recenzje,pasje, publikacje teologiczne.

http://www.kabat.art.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

A&W Szynkler - Pisanie ikon A&W Szynkler - Pisanie ikon
Autorska galeria prezentuje ikony,tryptyki i malarstwo sakralne tworzone zgodnie z kanonem i teologią tradycyjną techniką ikonograficzną.

http://www.szynkler.win.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

IKONOGRAFIA. PL - tworzenie i sprzedaż unikalnych IKON. IKONOGRAFIA. PL - tworzenie i sprzedaż unikalnych IKON.
IKONOGRAFIA. PL - strona poświęcona tworzeniu i sprzedaży unikalnych IKON, które są wierne pierwowzorom. Tworzymy na potrzeby Świątyń jak też osób swieckich. Nasze ikony pisane są przez profesjonalnego ikonografa po jedynej w Polsce szkole dla ikonopisarzy- zwanej Studium Ikonograficzne w Bielsku Po

http://www.ikonografia.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

GALERIA IKON - Ikony pisane na zamówienie, techniką tradycyjną. GALERIA IKON - Ikony pisane na zamówienie, techniką tradycyjną.
Strona autorska artystki, konserwatora zabytków, absolwentki Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Galeria prezentuje tradycyjne ikony pisane zgodnie z kanonami sztuki ikonograficznej. Ikony pisane przez profesjonalistkę w oparciu o starożytne techniki.

http://www.ikony-art.com/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

Papa Georgiou Gallery Papa Georgiou Gallery
Galeria Papa Georgiou - ciepło i piękno sztuki tradycyjnej. Ikona, portret, pejzaż, martwa natura. Autorska galeria Jerzego Szerstobitowa, dostępne są również prace innych artystów. Serdecznie zapraszamy!

http://www.papageo.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

Leszek Goldyszewicz Artysta Malarz Leszek Goldyszewicz Artysta Malarz
Sprzedaż autorskich obrazów olejnych, obrazów na zamówienie, portretów, realizacja grafiki użytkowej. Współpraca z wydawnictwami w zakresie opracowań plastycznych. Na stronie znajdziecie Państwo: Foto galerie z moimi obrazami, news, forum dskusyjne, sklep wwww. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony.

http://www.goldi.host4u.pl/

poznaj szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |
Polska Sztuka Nowoczesna. Strony o Sztuce. Przewodnik Polskich Artystów. Rekomendowane witryny art w polskiej sieci internet.

 net-galeria.pl
Nasi partnerzy
Instalacja i aktualizacja sklepów Quick.Cart
ilość wejść robota google ilość wejść robota msn ilość wejść robota yahoo ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0

Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.